Bekijk hier welke leerkrachten op welke dagen in welke groepen werkzaam zijn

 

Het team van CKC De Rietzanger bestaat uit:

(namen op alfabetische volgorde achternaam)

Chantal Bouma, leerkracht groep 3
c.bouma@ckcdrenthe.nl

Janny Compagne, leerkracht groep 1b en onderbouw coördinator
j.compagne@ckcdrenthe.nl

Hetty Dondorff, leerkracht groep 1
h.dondorff@ckcdrenthe.nl

Gijs de Groot, leerkracht groep 8B, vakleerkracht muziek en bovenbouw coördinator
g.degroot@ckcdrenthe.nl

Janneke de Groot, leerkracht groep 2 en groep 5B/6B, cultuur coördinator
j.degroot@ckcdrenthe.nl

Marissa Hebels, leerkracht groep 5B/6B
m.hebels@ckcdrenthe.nl

Nadine Holstein, peuterleidster
n.holstein@ckcdrenthe.n

Hindrik Jagersma, leerkracht groep 6
h.jagersma@ckcdrenthe.nl

Jon Jonkman, leerkracht groep 4, leerkracht plusklas en middenbouw coördinator
j.jonkman@ckcdrenthe.nl

Ursula van Kampen, leerkracht groep 1b, lees coördinator
u.vankampen@ckcdrenthe.nl

Sonja van Kernebeek, leerkracht groep 7B/8A, opleider in de school
s.vankernebeek@ckcdrenthe.nl

Anja Kroesbergen, leerkracht groep 7A,  vakleerkracht Engels en internationalisering
a.kroesbergen@ckcdrenthe.nl

Marleen Meertens, leerkracht groep 5a, specialist eigenaarschap in leren
m.meertens@ckcdrenthe.nl

Marina Oostland, Zorg, TSO middenbouw en werkdrukverlaging groep 3
m.oostland@ckcdrenthe.nl

Nanky Posthumus, ad intermin directeur en intern begeleider
n.posthumus@ckcdrenthe.nl

Marcel Schaap, vakleerkracht gymnastiek
m.schaap@ckcdrenthe.nl

Rianne Smedes, TSO onderbouw
r.smedes@ckcdrenthe.nl

Mirja Stuivenberg, TSO bovenbouw en werkdrukverlaging groep 6
m.stuivenberg@ckcdrenthe.nl

Irene Talens, leerkracht groep 2, 3 en 5A
i.talens@ckcdrenthe.nl

Hans Tolhuisen, conciërge
h.tolhuisen@ckcdrenthe.nl

Anne Veldkamp, leerkracht groep 6 en reken coördinator  (vanaf januari 2021 is juf Anne terug van verlof)
a.veldkamp@ckcdrenthe.nl

Jolieske Vorenkamp, leerkracht groep 1, specialist hoog-getalenteerde leerlingen
j.vorenkamp@ckcdrenthe.nl

Dominique Zwaagman, leerkracht groep 7A, 7B, 8A en 8B, vakleerkracht filosofie en internationalisering
d.zwaagman@ckcdrenthe.nl