Het team van CKC De Rietzanger bestaat uit:

Directeur: Petra van de Pauvort (ma t/m vrij) p.vandepauvort@ckcdrenthe.nl of derietzanger@ckcdrenthe.nl

Intern begeleider Nanky Posthumus (ma,di,do,vrij) n.posthumus@ckcdrenthe.nl

Groep 1a: Hetty Dondorff (ma,di,wo) h.dondorff@ckcdrenthe.nl

Anne-Ruth van Essen (do, vrij-mo) a.vanessen@ckcdrenthe.nl

Groep 1b: Janny Compagne (ma,di,wo) j.compagne@ckcdrenthe.nl

Ursula Vos (do, vrij-mo) u.vos@ckcdrenthe.nl

Groep 2: Janneke de Groot (ma,wo,do,vrij-mo) j.degroot@ckcdrenthe.nl

Marissa Hebels (di) m.hebels@ckcdrenthe.nl

Groep 3a: Chantal Bouma (ma,di,wo,do,vrij-mo) c.bouma@ckcdrenthe.nl

Groep 3b/4a: Jon Jonkman (ma,di,wo,do-mo,vrij-mo) j.jonkman@ckcdrenthe.nl

Groep 4b: Jolieske Vorenkamp (ma t/m do) j.vorenkamp@ckcdrenthe.nl

Groep 5: Marleen Meertens (ma t/m do) m.meertens@ckcdrenthe.nl

Hindrik Jagersma (vrij-mo) h.jagersma@ckcdrenthe.nl

Groep 6: Sonja van Kernebeek (zwangerschapsverlof voor Anne Veldkamp) ( ma t/m vrij-mo) s.vankernebeek@ckcdrenthe.nl

Anne Veldkamp a.veldkamp@ckcdrenthe.nl

Groep 7a: Dominique Zwaagman (ma,di,wo,do-mo) d.zwaagman@ckcdrenthe.nl

Marissa Hebels (do-mi en vrij-mo) m.hebels@ckcdrenthe.nl

Groep 7b/8: Gijs de Groot (ma,di,wo,vrij-mo) g.degroot@ckcdrenthe.nl

Anja Kroesbergen (do) a.kroesbergen@ckcdrenthe.nl

Werkdrukverlaging: Anja Kroesbergen (di)

Marissa Hebels (wo-mo en do-mo)

Vakleerkracht gym: Marcel Schaap (ma en vrij) m.schaap@ckcdrenthe.nl

Onderwijsassistent: Marina Oostland (ma t/m vrij) m.oostland@ckcdrenthe.nl

Mirja Stuivenberg (ma,di,do,vrij) m.stuivenberg@ckcdrenthe.nl

Judith Lutke (ma,di,do) j.lutke@ckcdrenthe.nl

ConciërgeKoos Aeilkema, k.aeilkema@ckcdrenthe.nl