Het team van CKC De Rietzanger bestaat uit:

Petra van de Pauvort , directeur, aanwezig ma,di,do,vrij.
p.vandepauvort@ckcdrenthe.nl of derietzanger@ckcdrenthe.nl

Nanky Posthumus, intern begeleider, aanwezig ma,di,do.
n.posthumus@ckcdrenthe.nl

Hetty Dondorff, leerkracht groep 1a (ma, di, wo)
h.dondorff@ckcdrenthe.nl

Irene Talens, leerkracht groep 1a (do, vrij)
i.talens@ckcdrenthe.nl

Janny Compagne, leerkracht groep 1b en onderbouw coördinator  (ma,di,wo)
j.compagne@ckcdrenthe.nl

Ursula van Kampen, leerkracht groep 1b, lees coördinator (do, vrij)
u.vankampen@ckcdrenthe.nl

Janneke de Groot, leerkracht groep 2 , cultuur coördinator (di t/m vrij)
j.degroot@ckcdrenthe.nl

Hindrik Jagersma, leerkracht groep 2 (ma)
h.jagersma@ckcdrenthe.nl

Rianne Smedes, onderwijsassistente onderbouw (ma,di,do)
r.smedes@ckcdrenthe.nl

Jon Jonkman, leerkracht groep 3, leerkracht plusklas en middenbouw coördinator (ma t/m vrij)
j.jonkman@ckcdrenthe.nl

Chantal Bouwma, leerkracht groep 4a (ma t/m vrij)
c.bouwma@ckcdrenthe.nl

Marissa Hebels, leerkracht groep 4b/5b (ma t/m vrij)
m.hebels@ckcdrenthe.nl

Jolieske Vorenkamp, leerkracht groep 4b/5b, specialist hoog-getalenteerde leerlingen  (do-mo)
j.vorenkamp@ckcdrenthe.nl

Marleen Meertens, leerkracht groep 5a specialist eigenaarschap in leren (ma,di,wo)
m.meertens@ckcdrenthe.nl

Hindrik Jagersma, leerkracht groep 5a (do,vrij)
h.jagersma@ckcdrenthe.nl

Marina Oostland, onderwijsassistente middenbouw (ma,di,do,vrij)
m.oostland@ckcdrenthe.nl

Nadine Holstein, peuterleidster 3plusgroep (wo,vrij)
n.holstein@ckcdrenthe.nl

Irene Talens, leerkracht groep 6 (ma,di m.i.v. 1 jan.2020: ma)
i.talens@ckcdrenthe.nl

Anne Veldkamp, leerkracht groep 6 en reken coördinator  (wo,do,vrij m.i.v. 1 jan 2020 di t/m vrij)
a.veldkamp@ckcdrenthe.nl

Dominique Zwaagman, leerkracht groep 7, vakleerkracht filosofie en internationalisering (ma t/m do-mo)
d.zwaagman@ckcdrenthe.nl

Anja Kroesbergen, leerkracht groep 7 (do-mi en vrij) leerkracht groep 8a (ma) leerkracht groep 8b (di), vakleerkracht Engels en internationalisering
a.kroesbergen@ckcdrenthe.nl

Gijs de Groot, leerkracht groep 8a, vakleerkracht muziek en bovenbouw coördinator
g.degroot@ckcdrenthe.nl

Sonja van Kernebeek, leerkracht groep 8b, opleider in de school (ma,wo,do,vrij)
s.vankernebeek@ckcdrenthe.nl

Mirja Stuivenberg, onderwijsassistent bovenbouw (ma,di,do,vrij)
m.stuivenberg@ckcdrenthe.nl

Marcel Schaap, vakleerkracht gymnastiek (ma en vrij)
m.schaap@ckcdrenthe.nl

Marissa Hebels, werkdrukverlaging onder- en middenbouw
m.hebels@ckcdrenthe.nl

Anja Kroesbergen, werkdrukverlaging bovenbouw
a.kroesbergen@ckcdrenthe.nl

Marina Oostland, werkdrukverlaging groep 4b/5b
m.oostland@ckcdrenthe.nl

Mirja Stuivenberg, werkdrukverlaging groep 6
m.stuivenberg@ckcdrenthe.nl

Marina Oostland, begeleiding leerlingen individueel (ma t/m vrij)
m.oostland@ckcdrenthe.nl

Koos Aeilkema, conciërge (ma en do)
k.aeilkema@ckcdrenthe.nl