U kunt ons bereiken via telefoonnummer 050- 205 33 99  en via e-mailadres derietzanger@ckcdrenthe.nl. De berichten naar dit e-mailadres worden alleen gelezen door de directeur.

Ziek melden kan telefonisch of via de app van Social Schools. Graag altijd vóór 08.30 uur

E-mailadressen

Algemeen: derietzanger@ckcdrenthe.nl (wordt gelezen door de directie)

Nanky Posthumus-Assen n.posthumus@ckcdrenthe.nl intern begeleider

Hans Tolhuisen h.tolhuisen@ckcdrenthe.nl  conciërge

Cluster onderbouw:

Janny Compagne j.compagne@ckcdrenthe.nl  groep 1b (ma,di,wo) Onderbouw coordinator

Ursula van Kampen u.vankampen@ckcdrenthe.nl groep 1b (do,vrij)

Hetty Dondorff h.dondorff@ckcdrenthe.nl groep 1a (ma.di.wo)

Jolieske Vorenkamp j.vorenkamp@ckcdrenthe.nl groep 1a (do vrij)

Janneke de Groot  j.degroot@ckcdrenthe.nl  groep 2 (di.wo,do,vrij)

Rianne Smedes r.smedes@ckcdrenthe.nl  TSO, onderwijsassistente

Nadine Holstein  n.holstein@ckcdrenthe.nl peutergroep

Cluster middenbouw:

Jon Jonkman j.jonkman@ckcdrenthe.nl groep 4 ma t/m vrij middenbouw coördinator

Chantal Bouma  c.bouma@ckcdrenthe.nl groep 3 ma t/m vrij

Marleen Meertens m.meertens@ckcdrenthe.nl  groep 5a

Marina Oostland m.oostland@ckcdrenthe.nl TSO, onderwijsassistente zorg

Cluster bovenbouw:

Gijs de Groot g.degroot@ckcdrenthe.nl groep 8a (ma t/m do) bovenbouw coördinator

Anja Kroesbergen a.kroesbergen@ckcdrenthe.nl groep 7a (di, wo, do-mo en vrij)

Dominique Zwaagman d.zwaagman@ckcdrenthe.nl groep 7a, 7b/8b en 8a (ma t/m vrij, m.u.v. wo en do-mo)

Anne Veldkamp a.veldkamp@ckcdrenthe.nl groep 6 (wo,do,vrij)

Hindrik Jagersma h.jagersma@ckcdrenthe.nl groep 5a en 6a

Marissa Hebels m.hebels@ckcdrenthe.nl groep 5b/6b (ma t/m vrij)

Sonja van Kernebeek s.vankernebeek@ckcdrenthe.nl groep 7b/8b (ma-mo,di,wo,do,vrij-mo)

Mirja Stuivenberg m.stuivenberg@ckcdrenthe.nlTSO, onderwijsassistente

Vakleerkrachten

Marcel Schaap m.schaap@ckcdrenthe.nl gymnastiek (ma en vrij)

Juf Anne Veldkamp is tussen de zomervakantie en de kerstvakantie met zwangerschapsverlof, zij wordt vervangen door meester Hindrik Jagersma.

Juf Dominique is langdurig ziek en wordt vervangen door juf Bonita van der Vegt

Contactformulier

U kunt voor vragen of opmerkingen naar ons mailen of het contactformulier hieronder invullen. We nemen dan zo spoedig mogelijk contact met u op.